Skype výuka – (Skype learning)

Speciální typ jazykových kurzů, ideální pro ty studující, kteří nemohou dodržovat stálé termíny výuky nebo nemají čas na dojíždění do školy.

Skype výuka je moderní metodou výuky cizího řeči, která probíhá on-line přes internet pomocí programu Skype. Skype umožňuje hlasovou komunikaci ve špičkové kvalitě mezi dvěma počítači a to zcela zdarma. Váš lektor tak s Vámi bude moci komunikovat všude, kde budete mít přístup k rychlému internetu. Výhodou je také úspora času, který byste vynaložili na cestu na kurz.

Hodina Skype výuky probíhá jako klasická hodina, ale má spoustu specifických předností. První z nich je fakt, že studujete v pohodlí svého domova či firmy a komunikujete s lektorem pomocí mikrofonu a webové kamery. Naši lektoři jsou připraveni zdokonalit nejen vaše konverzační schopnosti, ale i gramatické a poslechové schopnosti prostřednictvím individuálních lekcí angličtiny s využitím Skype.

Individuální výuka po skypu.

Možnost také individuální výuky - ve dvou nebo ve třech

Lenka Kovalová - lektorka skype lekcí francouzského jazyka.

Lenka Kovalová již žije 10 let ve Francii v městečku Bordeaux.
Předtím studovala francouzský jazyk a tělesnou výchovu na Masarykově univerzitě na pedagogické fakultě v Brně. O své zkušenosti se s vámi velice ráda podělí.

Co potřebuji?

Pokud nepoužíváte Skype, můžete si jej zdarma stáhnout zde

Potřebujete vysokorychlostní připojení ( pro kvalitní, plynulou výuku ) 1–2 MB download a 250-500 kb upload.

Rychlost si můžete změřit zde

Dále budete potřebovat také web kameru a sluchátka s mikrofonem pro zaručení kvality hlasového přenosu.