Španělština začátečníci

kurzy pro ty, kteří se chtějí naučit domluvit se a reagovat v základních situacích a poradit si na cestách. Není potřeba mít ostych, ani obávat se, protože výuka probíhá v zábavném stylu a k tomu, že se najednou budete vyjadřovat ve španělštině, dojde takřka automaticky. V kurzu je maximálně osm studentů.

Cena 2550 Kč/ 34 vh (vyučovacích hodin)

Pondělí 17.30 - 19.00

Španělština mírně pokročilí

kurz pro ty, kteří už se španělštinou už někdy začali, ale chtějí si pro jistotu vše zopakovat od začátku a přitom se posunout dál. Na konci kurzu si budete schopni uvolněně popovídat španělsky o vaší práci, koníčcích, rodině, potřebách a dalších vám blízkých tématech. V kurzu je maximálně osm studentů.

Cena 2550 Kč/ 34 vh

Pondělí 19.00 - 20.30

Španělština středně pokročilí

Pokud máte zvládnutou gramatiku a potřebujete se pořádně španělsky rozmluvit, je ideální pro vás. V diskuzích na nejrůznější témata se naučíte se obhájit své názory, či povyprávět o vašich plánech do budoucna a ambicích. Na konci kurzu již budete schopni psát jednoduché texty ve španělštině.

Cena 2550 Kč/ 34 vh

Pondělí 16.00 - 17.30

Jazykové kurzy

certifikát univerzity Universitá di Siena

Certifikace italské univerzity Universitá di Siena pro nejvyšší možnou dosaženou jazykovou znalost italského jazyka - úroveň rodilý mluvčí C2.