Francouzština začátečníci

kurzy pro ty, kteří se chtějí naučit domluvit se a reagovat v základních situacích a poradit si na cestách. Není potřeba mít ostych, ani obávat se, protože výuka probíhá v zábavném stylu a k tomu, že se najednou budete vyjadřovat v angličtině, dojde takřka automaticky. V kurzu je maximálně osm studentů.

Cena 2250 Kč/ 34 vh (vyučovacích hodin)

Čtvrtek 17.00 - 18.30

Francouzština mírně pokročilí

kurz pro ty, kteří už s francouzštinou někdy začali, ale chtějí si pro jistotu vše zopakovat od začátku a přitom se posunout dál. Na konci kurzu si budete schopni uvolněně popovídat francouzsky o vaší práci, koníčcích, rodině, potřebách a dalších vám blízkých tématech. V kurzu je maximálně osm studentů.

Cena 2550 Kč/ 34 vh

Čtvrtek 18.30 - 20.00

Francouzština středně pokročilí

Pokud máte zvládnutou gramatiku a potřebujete se pořádně francouzsky rozmluvit, je ideální pro vás. V diskuzích na nejrůznější témata se naučíte se obhájit své názory, či povyprávět o vašich plánech do budoucna a ambicích. Na konci kurzu již budete schopni psát jednoduché texty ve francouzštině.

Cena 2550 Kč/ 34 vh

Středa 18.30 - 20.00

Francouzština velmi pokročilí

Cena 2550 Kč/ 34 vh

Středa 17.00 - 18.30

Jazykové kurzy

certifikát univerzity Universitá di Siena

Certifikace italské univerzity Universitá di Siena pro nejvyšší možnou dosaženou jazykovou znalost italského jazyka - úroveň rodilý mluvčí C2.